Вимога депортації непрацюючих українців: Політичні суперечки в Німеччині

Реакція з боку політичних опонентів

Jun 23, 2024 - 23:26
 0
Вимога депортації непрацюючих українців: Політичні суперечки в Німеччині

Вимога депортації непрацюючих українців: Політичні суперечки в Німеччині

Александр Добриндт, представник Християнсько-соціального союзу (CSU) Баварії, виступив з вимогою депортації українських біженців, які не інтегрувалися в ринок праці Німеччини, до безпечних регіонів України.

Добриндт заявив в інтерв'ю газеті Bild am Sonntag: "Після більше двох років з початку війни має діяти такий принцип: або знайти роботу в Німеччині, або повернутися до безпечних районів на заході України". Він також підкреслив необхідність змін у наданні соціальної допомоги українським біженцям, які, за його словами, утримують багатьох українців у системі соціального забезпечення.

Реакція з боку політичних опонентів

Пропозиції Добриндта викликали критику з боку партнерів по федеральному коаліційному уряду — Соціал-демократичної партії Німеччини (SPD) та Зелених. Дірк Візе, заступник голови фракції SPD у Бундестазі, сказав: "Путін продовжує атакувати всю Україну, і Добриндт хоче відправити назад жінок і дітей, чиї батьки, можливо, загинули на фронті".

Омід Нуріпур, співголова Зелених, також виступив проти пропозиції відправляти українців назад, заявивши: "Звичайно, ми повинні швидше надавати українцям можливість працевлаштування. Але правові обмеження, про які говорить CDU, тільки нашкодять".

Важливі питання інтеграції

Мартін Роземанн, депутат від SPD та експерт з питань ринку праці, наголосив на важливості підтримки українських біженців, багато з яких є матері-одиначки. Він підкреслив, що головними перешкодами на шляху до працевлаштування є недостатні послуги з догляду за дітьми, недостатні знання німецької мови та тривалий процес визнання професійних кваліфікацій.

Роземанн також назвав пропозиції від CDU та CSU "популістським нісенітницею", вказуючи на необхідність більш конструктивного підходу до проблеми інтеграції біженців.

Ця дискусія відображає глибокі політичні розбіжності щодо підходів до міграційної політики та соціальної підтримки біженців у Німеччині.

DW

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow